Gyerek-karácsony kakaópartival

Ádvent negyedik vasárnapjának délutánján izgatottan vidám gyerekhangok töltötték be a templomot, ekkor került ugyanis sor a vasárnapi iskolások és az ovis hittanosok szereplésére.

A kiscsoport szenteste eseményét egy versben mesélték el, amit a maguk készítette rajzokkal illusztráltak. Az ovis hittanosok nemcsak énekeltek, de egy mozgással megelevenített verset mondtak el. A középső csoport egy különleges gyülekezeti gyerekkarácsonyi műsorba engedtek bepillantást, míg a nagycsoport arra mutatott rá, hogy Jézus segítségével minden emberi hibánkra, bajunkra gyógyírt találhatunk. A karácsonyi műsort a nagy csoport egy imádság felolvasásával zárta.

A hagyományos csoportkép elkészítése után mindannyian átmentünk a gyülekezeti házba, ahol a várta várt kakaópartira került sor. Persze közben idén sem maradt el a tombolahúzás, amelyen sok színes igés matrica találta gazdára.