Óvodai szülői fórum

a Kacsóh Pongrác utcai óvoda lehetséges evangélikus fenntartásáról

Kedves Szülők!

Az elmúlt hónapokban több óvodapedagógusi egyeztetés zajlott a település kisebb, Kacsóh Pongrác utcai óvodájának lehetséges evangélikus egyházi átvételéről. A végleges döntés, vagyis a jelenlegi és leendő fenntartó határozata és a szülői szavazás előtt a következő fontos lépés a szülők véleményének megismerése, illetve kérdéseinek megválaszolása. A fórumon tájékoztatás hangzik el olyan fontos kérdésekről, mint pl. az új program felmenő rendszerben történő bevezetése, a jelenlegi program értékes elemeinek beillesztése az egyházi nevelési programba, a tervezett intézményi működés ökumenikus jellege.

A rendezvény időpontja: 2017. december 19. kedd, 18.00 óra.

Helyszín: Csömör, Petőfi Sándor Művelődési Ház, nagyterem.

A fórumon a Magyarországi Evangélikus Egyház, a Csömöri Evangélikus Gyülekezet, Csömör Nagyközség Önkormányzata és a Csömöri Nefelejcs Művészeti Óvoda képviselői, szakemberei válaszolnak a szülők kérdéseire.

Minden érdeklődő szülő megjelenésére számítunk!