Ádventi alkalmak

Istentisztelet • Ádventi gyertyagyújtás • Ádventi szeretetvendégség • Karácsonyi műsor.

Ádvent II. vasárnapja (december 5.)

½ 11 óra: istentisztelet úrvacsorával – teológusnap: az Evangélikus Hittudományi Egyetem hallgatóinak szolgálata

16 óra: Ádventi gyertyagyújtás a Hősök terén – a Csömör Nagyközség Német Kisebbségi Önkormányzat által szervezett alkalmon az evangélikus énekkar szolgál.

18 óra: Ádvent esti istentisztelet

Ádvent III. vasárnapja (december 12.)

½ 11 óra: istentisztelet úrvacsorával

16 óra: Ádventi szeretetvendégség a Gyülekezeti házban – vendég: dr. Varga Gyöngyi,az Evangélikus Hittudományi Egyetem Ószövetségi tanszékének docense. Az általa írt Áldáskönyvet kedvezménnyel lehet megvásárolni az alkalmon, illetve a Luther Kiadókiadványaiból 10–50 %-os kedvezménnyel karácsonyi könyvvásár is lesz.

Ádvent IV. vasárnapja (december 19.)

½ 11 óra: istentisztelet úrvacsorával

16 óra: a Vasárnapi Iskolások karácsonyi műsora a templomban, utána „kakaóparti” az imateremben

Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!