Északi Egyházkerületi közgyűlés Csömörön

Igen nagy eseményre készül gyülekezetünk, ugyanis szeptember 21-én, pénteken Csömör ad otthont az Északi Egyházkerület tisztújító közgyűlésének.

Az esemény délután 2-kor kezdődik istentisztelettel a templomban. Ennek keretében kerül sor gyülekezetünk tagjának, dr. Fábri Györgynek a beiktatására is, akit nemrég az Északi Egyházkerület felügyelőjének választottak meg. A templomi szertarás után a közgyűlés tagjai a gyülekezeti házba vonulnak, ahol kezdetét veszi a közgyűlés hivatalos része. Az aktuális témák megvitatása mellett számos fontos funkcióra választanak új tisztségviselőket, akiknek megbízatása hat évre szól majd. Mindeközben a résztvevők a csömöri testvérek szeretetvendégségében részesülnek.

Az eseményen részt vesz számos egyházi vezető, esperes mellett dr. Fabiny Tamás, az egyházkerület püspöke is. (A közgyűlésről nemsokára részletes tájékoztatást adunk.)