Gyülekezeti Nap, 2011. június 19.

Idén is megrendezi gyülekezetünk a Találkozások Napját, amelyre mindenkit hívnak és várnak a programok szervezői.

• A reggeli vasárnapi iskola után a vasis gyerekeket a vezetők felkísérik a könyvtárba, ahol körbevezetik őket és bibliai vetélkedőt szerveznek számukra.

• A gyülekezet felnőtt tagjai az istentiszteleten Mekis Ádám esperes igehirdetését hallgathatják.

• Az öregifisek idén kétféle „gazdag” levest készítenek el a kertben; a közös ebédnél minden gyülekezeti tagra számítanak!

• Ebéd után a templomban folytatódik a program.

• Fél kettőkor a vasárnapi iskolások közreműködésével tanévzáró istentisztelet kezdődik.

• Három órakor a gyülekezeti teremben Kertész Botond történész tart előadást a csömöri Zay Károlyról, aki az egyház országos felügyelője volt a 19. században.